Forenom Serviced Apartments Oslo Frimanns Gate

Frimannsgate 26, St. Hanshaugen, Oslo, Norge - Visa på karta
5.0/10 · 20 recensioner

Forenom Serviced Apartments Oslo Frimanns Gate lägenhet är belägen i Oslos St. Hanshaugen distrikt, ca 50 km från Oslo, Gardermoen flygplatsen. Lägenheten har också ett kök med vattenkokare, kylskåp och ugn.

Läge

Lägenheten ligger 1 km från Nobels Fredssenter, 1,1 km från Interkulturelt museum och även nära Vår Frälsares kyrkogård. 15 minuters promenad tar dig till centrala Oslo. Cafe Tekehtopa och Den Glade Gris kan nås inom 6 minuters gångavstånd.

Rum

Forenom Serviced Apartments Oslo Frimanns Gate lägenhet omfattar 7 rum. Duschkabin och separat toalett finns i badrummet.

Äta och Dricka

Boendet placeras inom 5 minuters promenad från busshållplatsen Stensberggata och 700 meter från tunnelbanestationen Nationaltheatret hållplats.

Varför välja Forenom Serviced Apartments Oslo Frimanns Gate

Välj rum

Viktiga bekvämligheter

  • Wi-Fi

Beskrivning
  • Wi-Fi
1/6

Internet

  • Wi-Fi

Parkering

  • Parkering

I köket

  • Elektrisk vattenkokare
  • Köksgeråd

I rummen

  • Sittgrupp
  • Te- och kaffefaciliteter
  • Matbord
  • Strykservice

I badrummet

  • Tvättmaskin

Utrustning

  • LCD-TV

Design

  • Parkettgolv

Viktig information

Incheckning:
från 16:00 till 17:00
Utcheckning:
från 08:00 till 11:00

När ska du bo här?

Från USD 414 per natt
Incheckning 1 juli 2026
Utcheckning 2 juli 2026
Gäster 2 gäster

Vuxna:

2

Barn:

0
Alla priser verifierade
Så verifierar vi priser Vårt team kontrollerar regelbundet priser för att säkerställa att du ser de lägsta tillgängliga priserna. Vi jämför dem med hotellpriser och andra leverantörer. Om rabatter eller kampanjer dyker upp uppdateras priserna på vår webbplats därefter.

Rum

Bilder på Forenom Serviced Apartments Oslo Frimanns Gate

Forenom Serviced Apartments Oslo Frimanns Gates läge

Frimannsgate 26, St. Hanshaugen, Oslo, Norge

Sevärdheter
Utmärkta restauranger
Transport

I närheten

    Gästrecensioner av Forenom Serviced Apartments Oslo Frimanns Gate

    Baserat på betyg från betrodda leverantörer

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.

    Recension har inte skickats.

    Försök igen.

    Valuta
    • USD Amerikansk dollar
    • EUR Euro
    • GBP Brittiskt pund
    • AUD Australisk dollar
    • CAD Kanadensisk dollar
    • BRL Brasilianska Real
    • CNY Kinesiska Yuan
    • CZK Tjeckisk krona
    • DKK Dansk krona
    • HKD Hongkongdollar
    • ILS Israelisk ny Shekel
    • JPY Japanska Yen
    • MYR Malaysisk ringgit
    • NZD Nyzeeländsk dollar
    • NOK Norsk krona
    • PLN Polska Złoty
    • RON Rumänsk leu
    • RUB Rysk rubel
    • SAR Saudiarabisk rial
    • SGD Singaporiansk dollar
    • ZAR Sydafrikanska Rand
    • KRW Sydkoreansk won
    • SEK Svensk krona
    • CHF Schweizisk franc
    • TRY Turkisk lira
    • UAH Ukrainska Hryvnia
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thailändska baht
    Välj språk
    100% Verifierade recensioner
    När ska du bo här?
    Från USD 414 per natt
    Incheckning 1 juli 2026
    Utcheckning 2 juli 2026
    Gäster 2 gäster

    Vuxna:

    2

    Barn:

    0
    Alla priser verifierade
    Så verifierar vi priser Vårt team kontrollerar regelbundet priser för att säkerställa att du ser de lägsta tillgängliga priserna. Vi jämför dem med hotellpriser och andra leverantörer. Om rabatter eller kampanjer dyker upp uppdateras priserna på vår webbplats därefter.
    In- och utcheckning
    1 juli 2026
    2 juli 2026
    Gäster
    2 gäster
    Vi finns här för att hjälpa dig
    Hej! Har du en fråga? Skriv till oss – vårt team hjälper dig gärna.
    Dina uppgifter:
    Ämne:
    Meddelande:
    Thank you for your message. Vi återkommer till dig inom kort!
    Ditt meddelande levererades inte
    Viktig information
    Forenom Serviced Apartments Oslo Frimanns Gate
    Incheckning:
    från 16:00 till 17:00
    Utcheckning:
    från 08:00 till 11:00